Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Renginiai

Visa Lietuva džiaugsmingai sutiko mūsų valstybės sukūrimo šimtmetį

Pradinukai sveikina Lietuvą

Visa Lietuva džiaugsmingai sutiko valstybės atkūrimo šimtmetį. Neabejingi šiam gražiam jubiliejui buvo ir mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, kurie daug gražių darbų paskyrė šiai progai. Buvo vykdytas projektas „Lietuvai 100 metų!” , kurio veiklos apjungė priešmokyklinės grupės ir visų pradinių klasių moksleivius, mokytojus bei tėvelius.

Dar praėjusių metų pabaigoje pirmąjį angelų šimtuką pagamino ketvirtokai. Gerumo akcijos

„ 100 angelų – 100 sušildytų širdžių“ metu 60 angelėlių patys vaikai nuvežė ir padovanojo Telšių senelių globos namų gyventojams, o 40 perdavė į Dūseikių globos namus.

Patys mažiausieji priešmokyklinės grupės mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „ Aš čia gyvenu“, vaikų kūrybinėje darbų parodoje „ Rašau žodį „ LIETUVA“ ( pačiom įvairiausiom priemonėm užrašė šį kiekvienam lietuviui brangų žodį), kūrė ir iliustravo pasakas, kurias siuntė kūrybiniam – meniniam konkursui „ Aš – lietuvis!“.

Pirmos klasės mokiniai gražiais darbeliais papuošė savo klasės stendus. Kiekvienas jų klasę aplankęs svečias gali pasigrožėti vaikučių sukurtomis pilimis, aplikacijomis „ Čia Lietuva“.

Mokytoja Rima Širvienė sudarė kryžiažodžius „ Lietuvos valstybės simboliai“, kuriuos sprendė 1 – 2 klasių mokiniai, o 3 – 4 klasės mokiniams organizavo protų mūšį „ Kas? Kur? Kada?“. Jo metu vaikai įrodė, kad gerai pažįsta įvairias Lietuvos vietas bei žino savo valstybės istoriją.

Būrelio „ Molinukai“ vadovės Dalios Soltanienės kūrybingumo dėka gimnazijos erdves papuošė koliažas „ Lietuva – tai aš!“, kuriame sutilpo visų pradinių klasių mokinių iš molio nulipdytos mažos Lietuvėlės. Šis darbas vaikams prisimins, kurioje klasėje buvo, kai šventėme valstybės šimtmetį.

Trečiokai su mokytoja V. Šiauliene bei tikybos mokytoja A. Šežikiene organizavo projektą „ Duona liturgijoje ir žmogaus kasdieniame gyvenime“. Viena iš projekto veiklų – akcija ,, 100 pašventintos duonelės gabalėlių tikintiesiems“ . Prie šios akcijos noriai prisijungė ir klasės mokinių tėveliai.

Mokytojos V. Šiaulienės iniciatyva klasių bei koridoriaus langai pasipuošė trispalvėmis bei rūtos šakelėmis.

Gimnazijos pradinukai dalyvavo rajoniniame 1 – 4 klasių mokinių projekte „ 100 legendų ir padavimų apie Lietuvą“. Šis projektas buvo taip pat skirtas Lietuvos 100 – mečiui paminėti. Mokiniai skaitė padavimus savo klasėse, priešmokyklinės grupės vaikams, valgyklos darbuotojoms, juos iliustravo.

Nuotraukos 10, 11, 12

Telšių „ Atžalyno“ progimnazija kartu su partneriais organizavo rajoninį piešinių konkursą „ Knygos skirtukas Lietuvos 100 – mečiui“. Skirtukus piešė visų klasių mokiniai. 10 geriausiųjų buvo pristatyti vertinimo komisijai. 4 klasės moksleivė Viktorija Daukentytė laimėjo II vietą, o Julija Šimkutė – III vietą. Sveikiname!