Gimnazijos muziejus

Gimnazijos muziejus

 

          Pradėjęs dirbti Luokės vidurinėje mokykloje (dabar Luokės V. Kleivos gimnazija) geografijos mokytoju 2007-2008 m. m. pamaniau atkurti mokyklos muziejų. Prieš 20-30 metų muziejus mokykloje buvo įkurtas, jame buvo daug įvairių eksponatų, skirtų ne tik mokyklai, bet ir regiono etnografijai, tačiau jų nepavyko išsaugoti, todėl kurti pradėjau nuo pradžių. Iš pradžių užteko dviejų lentynų, dar likdavo ir vietos. Mokytojų, buvusių ir esamų mokinių pagalba mokyklos muziejuje eksponatų padaugėjo. Reikėjo naujų patalpų. Mokinių skaičiui pradėjus mažėti atlaisvėjo ir kabinetas, tačiau iškilo kita problema, kaip jį tinkamai įsirengti. Kreipiausi į buvusį mokyklos mokinį su prašymu padėti įsirengti muziejų (jam paprašius negalime skelbti jo duomenų), skyrė finansinę paramą, tad sutvarkytos naujos mokyklos muziejaus patalpos, nupirkti baldai, abiturientų alėjoje sutvarkytos vinjetės. Buvusi mokinė L. Kasparavičienė padovanojo raganų kolekciją, kuri papuošė muziejų.

          Įsikūrus didesnėse patalpose prie mokyklos muziejaus veiklos darbo grupės prisijungė mokytojai: Dalia Grubliauskienė (nuo 2017 m. vadovauja mokyklos muziejui), Donata Ivanovienė, Sigitas Pudžiuvelis, Lina Vanagaitė, Dalia Soltanienė.

          Užsukę į mokyklą visada aplankykite ir muziejų. Rasite save, o gal pažįstamus veidus. Nukeliausite į prisiminimus. Taip pat mielai galite atnešti „prisiminimų“ iš mokyklos gyvenimo ir padovanoti muziejui. Visų mūsų pagalba jis taps didesniu šviesių prisiminimų žibintu.

Mokyklos muziejų atkūręs geografijos mokytojas

Simonas Baliutavičius (L laidos abiturientas)

 

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
„Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis“
Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis

Gimnazijos misija

Gimnazija - atvira visuomenei ugdymo įstaiga, teikianti kokybiška ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokinių saviraiškos poreikių tenkinimui, ruošianti sveiką, sveiką asmenybę, kuriančią savo bendruomenės ateitį.

Kontaktai

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija;

Adresas: Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių rajonas;

Tel.: (8 444) 43113;

El. p.: lvkgimnazija@gmail.com;

© 2023 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos. | Designed By JoomShaper

Paieška