Ugdymas

Previous Next

PAVASARIS KALBA PAUKŠTELIO BALSU

          Visą savaitę darželinukai „budino“ pavasarį. Savo pačių rankytėmis pasigamintais žiūronais stebėjo bundančią gamtą, piešė, spalvino pavasarį, gamino pavasario šauklius – paukštelius, piešė ir rašė raidelę P, nes būtent ja prasideda žodeliai „Pavasaris“, „Paukštelis“ ir kitais būdais lavino rankelę bei kūrybą. Taip pat nepamiršo ir kalendorinių švenčių. Balandžio 2-ą paminėjo „Vaikų knygos“ dieną su mamytėmis skaitydami bei kurdami knygeles, o Verbų sekmadieniui ruošėsi rišdami verbas.

          Auklėtojos nori padėkoti pačioms šauniausioms, kūrybiškiausioms, entuziastingiausioms, stropiausioms darželio vaikučių mamytėms (prisijungė ir keli tėtukai – ačiū jiems) už aktyvų įsitraukimą į nuotolinį ugdymą, produktyvų bendradarbiavimą su auklėtojomis ir didžiulę pagalbą vaikučiams lavinant ir ugdant jų kūrybiškumą bei patenkinant smalsumą.

          Norime parodyti, ką nuveikėme, nors visų darbelių neįmanoma įkelti – tiek daug jų vaikučiai atliko. Jau ruošiame velykinės savaitės darbelius, parodysime ir juos, nes pasidžiaugti tikrai yra kuo.

Auklėtojos

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
„Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis“

Gimnazijos misija

Gimnazija - atvira visuomenei ugdymo įstaiga, teikianti kokybiška ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokinių saviraiškos poreikių tenkinimui, ruošianti sveiką, sveiką asmenybę, kuriančią savo bendruomenės ateitį.

Kontaktai

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija;

Adresas: Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių rajonas;

Tel.: (8 444) 43113;

El. p.: lvkgimnazija@gmail.com;

© 2020 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos. | Designed By JoomShaper

Paieška