PAVASARIS KALBA PAUKŠTELIO BALSU

Visą savaitę darželinukai „budino“ pavasarį. Savo pačių rankytėmis pasigamintais žiūronais stebėjo bundančią gamtą, piešė, spalvino pavasarį, gamino pavasario šauklius – paukštelius, piešė ir rašė raidelę P, nes būtent ja prasideda žodeliai „Pavasaris“, „Paukštelis“ ir kitais būdais lavino rankelę bei kūrybą. Taip pat nepamiršo ir kalendorinių švenčių. Balandžio 2-ą paminėjo „Vaikų knygos“ dieną su mamytėmis skaitydami bei kurdami knygeles, o Verbų sekmadieniui ruošėsi rišdami verbas.

Auklėtojos nori padėkoti pačioms šauniausioms, kūrybiškiausioms, entuziastingiausioms, stropiausioms darželio vaikučių mamytėms (prisijungė ir keli tėtukai – ačiū jiems) už aktyvų įsitraukimą į nuotolinį ugdymą, produktyvų bendradarbiavimą su auklėtojomis ir didžiulę pagalbą vaikučiams lavinant ir ugdant jų kūrybiškumą bei patenkinant smalsumą.

Norime parodyti, ką nuveikėme, nors visų darbelių neįmanoma įkelti – tiek daug jų vaikučiai atliko. Jau ruošiame velykinės savaitės darbelius, parodysime ir juos, nes pasidžiaugti tikrai yra kuo.

Auklėtojos

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis